Velkommen til SIF Fodbold
Nyheder fra Facebook
Kampplan

Kampplan

 

På denne side vil der hver søndag, komme en oversigt for hjemmekampe i næste uge.

 

Klik her for hjemmekampe

 

Herunder kan du vælge et bestemt hold.

Du skal vælge periode, hvilke hold du vil se kampe for og om det er hjemme eller udekampe.

 

Klik her for at finde hold

Kontingenter

Kontingenter

 

Kontingent er halvårligt og skal være betalt d. 1. april.

Efter 1. april er der 50,- gebyr på alle kontingenter.

Kontingent betales under online-tilmelding.

 

Old boys 500,-
Herre senior 575,-
U17 drenge 575,-
U15 drenge 575,-
U14 drenge 500,-
U13 drenge 500,-
U12 drenge 500,-
U11 drenge 500,-
U10 drenge 500,-
U9 drenge 400,-
U8 drenge 400,-
U7 drenge 400,-
Dame senior 575,-
U14 piger 500,-
U13 piger 500,-
U12 piger 500,-
U11 piger 500,-
U10 piger 500,-
U9 piger 400,-
Træningstider

Træningstider

Onsdagsbold onsdag 19.00-21.00
Old Boys onsdag 19.00-21.00
Senior mandag-onsdag 19.00-20.30
U17 drenge onsdag 18.00-19.30
U15 drenge mandag-onsdag 17.00-18.30
U14 drenge tirsdag-torsdag 16.45-18.30
U13 drenge tirsdag-torsdag 16.45-18.30
U12 drenge mandag-onsdag 17.00-18.30
U11 drenge tirsdag-torsdag 17.15-18.30
U10 drenge tirsdag-torsdag 16.45-18.15
U9 drenge mandag-onsdag 17.00-18.00
U8 drenge tirsdag-torsdag 17.00-18.00
U7 drenge tirsdag-torsdag 17.00-18.00
Dame senior mandag 18.00-19.30
U14 piger mandag-onsdag 17.00-18.30
U13 piger mandag-onsdag 17.00-18.15
U12 piger mandag-onsdag 17.00-18.15
U11 piger mandag-onsdag 17.15-18.30
U10 piger mandag-onsdag 17.00-18.00
U9 piger mandag-onsdag 17.00-18.00
Trænere

Trænere

 

Onsdagsbold Finn Christensen 24875413 fic@mail.dk
Old boys 32 Helge Sørensen 21210665 hs.dsn@dsg.dk
Herre senior Martin Mandal 31433618 mandalibfan@gmail.com
U16 Drenge Thorbjørn Friis-Christensen thorbjornfc@gmail.com
U15 Drenge
U14 drenge Brian Kristensen 21750026 briantindal@gmail.com
U13 drenge Peter Elmvang 27214361 elmvang@privat.dk
U11 drenge Flemming Danielsen 22347680 flemmingpeterdanielsen@gmail.com
U9 drenge Ejnar Jensen ejnarjensen@hotmail.com
U8 drenge
U7 Drenge Martin Mandal 31433618 mandalibfan@gmail.com
Dame senior Torben Sørensen tos@kier.dk
U15 piger Bo Jacobsen 60356843 bja@kamstrup.dk
U13 piger Morten Lund 20606286 mortenl@gmail.com
U11 piger
U10 piger
Bestyrelse

Bestyrelse

 

Formand Morten Bjerre +45 26 83 25 49 formand@stillingfodbold.dk
Kasserer Jan Erik Andersen +45 87 33 27 28 kasserer@stillingfodbold.dk
Ungdomskonsulent/ næstformand Søren Gehrt +45 28 19 16 47 ungdomskonsulent@stillingfodbold.dk
Børnekonsulent Brian Kristensen +45 21 75 00 26 boernekonsulent@stillingfodbold.dk
Kampfordeler 7:7 8:8 11:11 Finn Christensen +45 24 87 54 13 kampfordeler7@stillingfodbold.dk
Ungdomsudvalg/                           1. suppleant Jette Mandal +45 50 45 28 77 ungdomsudvalg@stillingfodbold.dk
Materialemand/                             2. suppleant John Jensen +45 40 57 20 66 materialemand@stillingfodbold.dk
Kampfordeler 3:3 + 5:5/ ikke i bestyrelsen Kåre Friis-Christensen +45 25 3276 14 kampfordeler5@stillingfodbold.dk
Årsberetninger